Ücretsiz

Danışmanlık Al

Dijital Kedi olarak, sizinle işletmenizin dijital pazarlama ihtiyaçlarını ele almak ve nasıl daha etkili bir çevrimiçi varlık oluşturabileceğinizi keşfetmek için bir online toplantı yapmak istiyoruz. Bu toplantıda, işletmenizin hedefleri, mevcut pazarlama stratejileriniz ve dijital pazarlama alanında nasıl ilerleyebileceğinizi konuşacağız. Online toplantı süresi yaklaşık 20-30 dakikadır ve bu süre boyunca size uygun bir zaman diliminde çevrimiçi olarak görüşebiliriz. Sizinle iletişime geçerek uygun bir toplantı zamanı belirleyeceğiz. İşletmenizin dijital pazarlama hedeflerini gerçekleştirmek ve daha güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak için birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu toplantıda aşağıdaki konuları ele
alacağız:

İşletmenizin Dijital Pazarlama
Hedefleri ve İhtiyaçları

Mevcut Pazarlama Stratejilerinizin Değerlendirmesi

Dijital Kedi Olarak Sunabileceğimiz
Hizmetler ve Çözümler

Potansiyel
İşbirliği
ve Projeler

Bu toplantıya katılabilmek için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz:

Ücretsiz Danışmanlık Formu

Birlikte Çalıştığımız Harika Markalar

2013’ten bu yana düşünebileceğiniz hemen her sektörde yer alan yüzlerce firmaya 300’den fazla web tasarım ve web sitesi geliştirme projesi hazırladık, kodladık ve müşteri kazanımı için güçlü dijital pazarlama programları oluşturduk. Sadece standart web tasarımı hizmeti sunmuyoruz. Dijitalkedi web tasarımcıları, her şeyi kapsayan bir dijital pazarlama aracı oluşturmak için sizi ve hedef kitlenizi tanımaya zaman ayırır.

Çalışmalarımızdan örnekler

İstanbul’da yer alan dijital pazarlama ajansımız müşterilerimiz için sonuç elde etmeye odaklanır. Sahip olduğunuz hedefler ne olursa olsun, marka bilinirliği, potansiyel müşteri kazanma, web sitesi trafiği, pazarlama ekibimiz bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur. Dijital pazarlama ekibimiz, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, tıklama başına ödeme reklamcılığı ve birçok başka dijital reklamcılık türünde uzmanlaşmıştır.İşte popüler web tasarım, web geliştirme, marka kimliği, web hosting, arama motoru pazarlaması, sosyal medya yönetimi işlerimizden bazı örnekler.

ritimoffice.com
ritimoffice.com
Web Tasarım, SEO Yönetimi, Dijital Pazarlama Yönetimi
aytulgurbuztukel.com
aytulgurbuztukel.com
Web Tasarım, Logo Tasarımı, Youtube Kanalı Yönetimi
okaykozmetik.com.tr
okaykozmetik.com.tr
Web Tasarım, SEO Yönetimi
nevakozmetik.com.tr
nevakozmetik.com.tr
Web Tasarım, SEO Yönetimi
zbiletisim.com
zbiletisim.com
Web Tasarım, SEO Yönetimi, Dijital Pazarlama Yönetimi
limaxcar.com
limaxcar.com
Web Tasarım, Dijital Pazarlama Yönetimi, SEO Yönetimi
hilalpsikolojikdanismanlik.com
hilalpsikolojikdanismanlik.com
Web Tasarım
drrasimeerkan.com
drrasimeerkan.com
Web Tasarım, SEO Yönetimi, Logo Tasarımı
airconditiongas.com
airconditiongas.com
Web Tasarım, SEO Yönetimi, Logo Tasarımı, Dijital Pazarlama Yönetimi